Admir Ljevaković předvedl v Ďolíčku čin fair play

Krásný čin fair play udělal v pátek na Bohemce kapitán Teplic Admir Ljevaković, když přiznal rohový kop soupeři. Padla z něj druhá branka „klokanů“, Tepličtí ale nakonec ve vršovickém Ďolíčku vyhráli 3:2.

Admire, co se na hřišti stalo?
Přiznal jsem se, že jsem míč tečoval. I někteří hráči z Bohemky to viděli a na rozhodčího řvali, že mají kopat roh. Bylo mi hloupé říkat něco jiného.

A co se ti honilo hlavou, když byl z toho rohu gól?
Štvalo mě to, že jsme ho dostali. Měl jsem v tu chvíli špatné myšlenky, říkal jsem si, že jsem vůl. Ale i když se to stalo v situaci, kdy byl stav vyrovnaný, Bohemka tlačila, hnali jí diváci, tak jsem si říkal, že jsem udělal správnou věc.

V případě, že by se prohrálo, mrzelo by to ještě víc.
To by mě hodně štvalo. Jsme v situaci, kdy potřebujeme každý bod, abychom nebyli dole a nemuseli se bát hry v té poslední skupině o záchranu. Ale možná, že nám to karma díky tomu fair play vrátila.

Co na tvůj čin říkali spoluhráči a protihráči?
Někteří spoluhráči se mě ptali, co se stalo, třeba Horys, Krobík, říkali jim to hráči Bohemky. Na hřišti mi hned podal ruku Mašek, děkoval. A právě Mašek ve druhém poločase také udělal gesto fair play, když pod naším kotlem přiznal, že tečoval míč na aut.

Vlastně jsi udělal něco podobného, jako Antonín Rosa, bývalý teplický hráč, před dvěma lety v dresu Jihlavy.
Jeho čin byl ještě výraznější, vždyť soupeři přiznal přímo gól.

Ty jsi zápas v Praze nakonec nedohrál, co se stalo a jak to s tebou vypadá?
Dostal jsem zezadu přes achilovku. O poločas jsem říkal, že to zkusím, ale pak to na hřišti nešlo. Teď to zatím není ono, ale bude se to zlepšovat a budu fit.