07.12.2018 | Redakce

Admir Ljevakovič či Jakub Bažant vystoupí ve čtvrtek 13.12. v Teplicích

Může sport pomáhat dobrým věcem? Tak zní název besedy s řadou zajímavých hostů, která se uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 17 hodin ve společenském sále Regionální knihovny Teplice. Vstup je zdarma a nejen všichni sportovní fanoušci, ale i široká veřejnost je srdečně zvána.

V teplické knihovně vystoupí např. dlouholetý populární sportovní moderátor ČT Jakub Bažanta či jeho manželka Petra Bažantová, která je i předsedkyní známého charitativního spolku Každý koš pomáhá. Chybět nebudou ani zástupci FK Teplice a to včetně ředitele klubu Petra Hynka, manažera marketingu a PR Martina Kovaříka a kapitána A týmu Admira Ljevakoviče. Dozvíte se od nich nejen to jak se snaží FK Teplice dlouhodobě zapojovat do celé řady charitativních projektů, ale např. i to proč má Admir schovaný při každém zápase ve štulpně červený nos, který je symbolem Konta Bariéry.

Těšit se můžete např. i na historky ze sportovního prostředí to i v podání dlouholetého novináře či šéfa zpravodajství televize Prima Jiřího Závozdy, který představí spolu s Jakubem Bažantem i historky spojené s natáčením nového filmu Zlatý podraz, který vznikl podle jejich úspěšné knihy Nebáli se své odvahy.

Další informace naleznete na webových stránkách Regionální knihovny Teplice


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů