Admir Ljevaković a Tomáš Grigar prodloužili smlouvy

Dvojice dlouholetých opor FK Teplice prodloužila své smlouvy s klubem i pro příští ročník, budou tak i nadále působit ve žlutomodrých barvách. "Oba jsou dnes už v podstatě klubové legendy, proto bylo jejich pokračování pro nás jednoznačnou volbou,“ říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Admir Ljevaković se v letošní sezóně potýká se zdravotními problémy. Když se konečně dal do pořádku po dlouhém svalovém zranění, tak ho po koronavirové pauze přibrzdila borelióza, ale i nadále chce pokračovat v hráčské kariéře. "U Admira se dlouhodobě bavíme o jeho trenérském pokračování v našem klubu po konci kariéry, ale pořád je v něm odhodlání pokračovat v hráčské kariéře a pokud se mu vyhnout zdravotní trable, tak bude platným členem týmu nejen v kabině, ale také na hřišti," přidává svůj pohled Vachoušek.

Tomáš Grigar působí na Stínadlech už od začátku roku 2009, dělí ho jen jedno čisté konto od vstupu do klubu ligových brankářů, v historické tabulce startů v soutěžních utkáních je v pořadí teplických brankářů už druhý za legendárním Jiřím Sedláčkem. "Tomáš i v sedmatřiceti letech potvrzuje, že je jedním z nejlepších ligových brankářů. Přestože měl i jiné nabídky, tak jsme se dohodli na jeho pokračování u nás,“ dodává Vachoušek.