Tomáš Grigar vstoupil do Klubu legend

Tomáš Grigar dnes v zápase s Jabloncem odchytal své jubilejní třísté utkání v české nejvyšší soutěže, čímž se zařadil do elitního Klubu legend, který je určen právě pro hráče, jenž tuto metu překonají.

I když mu dnešní slavnostní duel zhořknul vysokou porážkou, tak Tomáš Grigar bezesporu patří nejen mezi teplické, ale nyní i mezi ligové, legendy. Ze 300 startů jich hned 276 bylo v teplickém dresu. V tomto kritériu je druhým brankářem historie žlutomodrých, před ním je jen s 339 starty Jiří Sedláček. I jeho překonání je však v silách brankáře, který na Stínadla přišel na začátku roku 2009 ze Sparty.

Během své ligové kariéry zaznamenal Tomáš Grigar také 101 čistých kont, čímž se již od jara řadí také do Klubu ligových brankářů. Drtivá většina těchto nul, přesně 89, bylo právě v teplickém dresu.

Tomášovi Grigarovi ke vstupu do Klubu legend celý klub gratuluje!