Ve středu na pohár do Chlumce

Už ve středu nastoupí teplický tým k dalšímu soutěžnímu zápasu, i když tentokrát ne ve FORTUNA:LIGA, nýbrž v domácí pohárové soutěži MOL Cupu. Žlutomodří se představí na hřišti účastníka FORTUNA ČFL skupiny B Chlumce nad Cidlinou.

Chlumec se do třetího kola probojoval nejprve díky výhře 7:0 v Libčanech, ve druhém kole pak byl v jeho prospěch kontumován zápas v Českém Brodu. Podobný průběh druhého kola měli také tepličtí hráči, protože tým Benešova se nenechal otestovat na COVID-19, tak postoupili díky kontumaci 3:0 rovnou dále.

Středeční soupeř však k testům na COVID-19 přistoupil a pokud dopadnou dobře, tak se středeční utkání hrát bude, i když opět ve zpřísněném režimu, který se týká návštěvníků zápasu.

Utkání 3. kola MOL Cupu mezi Chlumcem nad Cidlinou a Teplicemi má výkop ve středu v 15:30.