MALL.CZ Hráčem měsíce je ve FORTUNA:LIZE je Jakub Řezníček

Hráčem měsíce v celé FORTUNA:LIZE za červen byl v hlasování fanoušků zvolen útočník Teplic Jakub Řezníček, který v sedmi zápasech zaznamenal pět gólů. V kategorii trenérů uspěl kouč mistrovské Slavie Jindřich Trpišovský.

Příchod Jakuba Řezníčka do Teplic se dá označit za úspěšný krok severočeského celku. Bývalý útočník Mladé Boleslavi, Příbrami, Sparty, Plzně či belgického Lokerenu odehrál v aktuální sezoně 25 zápasů, v nichž zaznamenal 12 gólů.

Pokud se ve zbývajících dvou zápasech alespoň jednou střelecky prosadí, vyrovná svou nejlepší sezonu 2015/16, kdy v dresu Brna nastřílel 13 gólů.

Řezníčkovi to střílelo i v červnu. Během tohoto měsíce zasáhl do všech sedmi zápasů, v nichž nastřílel pět gólů. Po jednom gólu vstřelil Jablonci (1:2) a Českým Budějovicím (1:3) a hattrickem sestřelil Zlín (4:1). Právě díky hattricku dvaatřicetiletého útočníka z duelu proti Fastavu Teplice získaly definitivní jistotu záchrany. Kromě toho si ještě připsal jednu asistenci v duelu proti Karviné (4:1).

Řezníček byl MALL.CZ Hráčem měsíce zvolen v této sezoně poprvé.