MUŽI B - FK Teplice vs. Bischofswerdaer 1:2

MUŽI "B" - PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - SOBOTA 13.07.2019

FK TEPLICE              vs.           Bischofswerdaer FV 08

1:2 (0:2)

Branky Teplic: 56´ Baftijar Besir ( as. Chodora Daniel ) / x 70´ teplický Hloušek trefil z penalty pouze břevno.

Branky Bischofswerdaer FV 08:  18´ BFV 08 Player Number 12,   24´ BFV 08 Player Number 12.

Popis branek a šancí Teplic - 1.poločas:

01´ Zárybnický hned v úvodu utkání po rohu z levé strany trefuje hlavou tyč branky BFV 08.

Popis branek a šancí Teplic - 2.poločas:

56´ Chodora zatáhl míč po levé straně až do vápna soupeře a předložil lahůdku v podobě přesné přihrávky Baftijarovi, který s přehledem přízemní střelou k tyči překonal brankáře BFV 08 - 1:2.

61´ Baftijar přesnou křižnou přihrávkou vybídl ke skórování Ondráška, který prudkou střelou tváří v tvář brankáři soupeře jen těsně minul branku BFV 08.

70´ Po faulu v pokutovém území na pronikajícího Ondráška nařízený pokutový kop neproměnil Hloušek, který je orazítkoval břevno branky BFV 08.

Statistiky utkání: Střely na branku 5:7 ( 2:5, 3:2 ) *** Střely mimo branku 6:7 ( 2:3, 4:4 ) *** Střely celkem 11:14 ( 4:8, 7:6 ) *** Vyložené šance 3:1 ( 1:1, 2:0 ) *** Ofsajdy 1:0 ( 1:0, 0:0 ) *** Rohové kopy 2:2 ( 1:2, 1:0 ) *** Fauly 12:16 ( 4:6, 8:10 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Blažek -  Berešík, Hasil, Zárybnický, Šimeček - Soungole - Švejda, Černý, Hloušek, Chodora - Mustafič.

Sestava Teplic - 2.poločas: Blažek - Vobecký, Náhlovský, Hasil, Šimeček - Ondrášek ( 76´ Černý ), Soungole, Hloušek, Chodora - Baftijar, Mustafič.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér/zdravotník.

Karty: ŽK 67´ BFV 08 Player Number 8, ŽK 77´ BFV 08 Player Number 10

Stadion: 1.FC Spořice / tráva.

Diváků: 60.

Fotoalbum z utkání najdete na Facebooku FK Teplice ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Hned v první minutě jsme zahrozili po standardní situaci, kdy Zárybnický po zakončení hlavou orazítkoval tyč. V držení míče jsme byli možná o něco lepší, ale větší důraz a ochota chodit do náběhů byla jednoznačně na straně hostujícího týmu. K tomu jsme vyrobili v 18. a 24.minutě dvě laciné hrubky a poločasový stav byl tak 0:2 v náš neprospěch. Do druhého jsme přidali na důrazu, kdy hlavně agilní Soungole a Baftijar strhli svůj tým k velmi slušnému výkonu a druhý poločas jasně vyzněl pro nás. Snížení stavu přišlo po akci Chodory, který vybídl ke skórování Baftijara. Zvrat mohl přijít z penalty po faulu na Ondráška, ale Hloušek trefil jen břevno soupeřovi branky. Do konce utkání jsme se snažili o srovnání skóre, ale už se nám žádnou branku vstřelit nepodařilo a tak jsme nakonec odešli poraženi. Dobrá zkušenost pro náš nově se tvořící tým. Soupeř produkoval typický německý celoplošný fotbal, kdy nám hráči Bischofswerdy celých 90 minut nic nedarovali a byli lepší hlavně v prvním poločase, kdy jsme hráli dorostenecký fotbal a soupeř nás předčil především v důrazu. "