13.06.2019 | Redakce

Teplice odstartovaly přípravu

Teplický tým dnes v 10:00 odstartoval letní přípravu na hřišti v Proboštově. Netradičně zde nalezl tým i útočiště v podobě kabin, protože na Stínadlech se vše chystá na sobotní koncert skupiny Kabát.

Na startu přípravy však zatím nebyl úplně kompletní kádr, protože někteří hráči teprve před několika dny zakončili sezónu. "Žitný byl ještě s reprezentací, Royo teprve minulou neděli ukončil sezónu, takže ti se zapojí až 19. června, Mareš musí ještě vyřídit formality v Polsku, takže ten se zapojí také později, stejně jako Radosta, který ještě vypomáhá dorostu v baráži," přibližuje trenér Stanislav Hejkal.

S týmem už jsou naopak hráči, kteří se vrací z hostování. Do přípravy naskočili Karel Hasil, Luděk Němeček (oba hostovali v Táborsku), Petr Kodeš (Varnsdorf), Dominik Šup a Michal Šimeček (oba Ústí nad Labem). Na poslední zdravotní testy se čeká u ruského hráče Evgenii Nazarova, který přijde na hostování s opcí. Po zranění se postupně s týmem začne zapojovat také Jan Knapík. Trenér Hejkal věří, že během přípravy proběhnou ještě další příchody: "Ještě o příchodech jednáme a snad se to podaří dotáhnout." Doplnil ho také sportovní ředitel Štěpán Vachoušek: "Věříme, že ještě minimálně jednoho ofenzivního hráče přivedeme, kromě toho by měli dorazit ještě hráči na testy, nejspíše v úvodu příštího týdne," říká Vachoušek.

Kádr pro zahájení letní přípravy:
Brankáři:

Tomáš Grigar
Jakub Diviš
Luděk Němeček

Hráči:

Admir Ljevaković
Tomáš Kučera
Martin Jindráček
Pavel Čmovš
Alois Hyčka
Tomáš Vondrášek
Michal Jeřábek
Daniel Trubač
Jan Shejbal
Jakub Hora
Pavel Moulis
Karel Hasil
Petr Kodeš
Dominik Šup
Michal Šimeček
Dominik Kostka
Evgenii Nazarov
Jan Knapík

Přípravu zahájí později:

Patrik Žitný
Manel Royo
Jakub Mareš
Matěj Radosta


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů