Letní příprava odstartuje 12. června

Od 12. června se začnou tepličtí hráči připravovat na novou sezónu FORTUNA:LIGY, příprava tentokrát bude přesně měsíční, protože ligová soutěž vypukne o víkendu 13. a 14. července.

Na začátek přípravy jsou připraveny testy na FTVS, tréninky tak začnou o den později ve čtvrtek 13. června. Prvních deset dní bude teplický tým trénovat na hřišti v Proboštově.

V sobotu 22. června se žlutomodří zúčastní turnaje v Benátkách nad Jizerou, kde by se měla představit také Mladá Boleslav nebo Příbram. O týden později pak dojde k zápasu s Baníkem Sokolov, který by se měl hrát v Chomutově.

Na začátku července zamíří tým na soustředění do Písku, ze kterého si odskočí na zápas s Jihlavou a v jeho závěru odehraje generálku na ligu v rakouském Amstettenu proti Austrii Vídeň.

Program letní přípravy:
Středa 12. června - testy FTVS
Čtvrtek 13. června - zahájení přípravy
Sobota 22. června - turnaj v Benátkách nad Jizerou
Sobota 29. června - Teplice - Baník Sokolov (Chomutov)
1. až 6. července - soustředění Písek
Středa 3. července - Teplice - Jihlava (Tábor?)
Sobota 6. července - Austria Vídeň - Teplice (Amstetten)
Víkend 13. - 14. července - start FORTUNA:LIGY