Radosta se trefil proti Belgii

Teplický mladík Matěj Radosta, který si v minulých dnech odbyl premiéru v ligovém "A" mužstvu proti Jablonci, se prosadil v zápase českého týmu do osmnácti let proti Belgii. Radosta při vysoké výhře 5:0 zvyšoval ve 28. minutě už na 4:0. V utkání celkem odehrál 67 minut.

Belgie U18 – Česká republika U18 0:5 (0:4)
Branky: 12., 21. a 58. Kozák, 23. Firbacher, 28. Radosta.
Sestava ČR: Trefil – Szewieczek (59. Čejka), Gabriel (46. Vincour), Cedidla, Žilák (46. Kosek) - Vít (75. Vlček), Žambůrek (46. Červ) - Radosta (67. Zeronik), Penner, Kozák (59. Hájek) - Firbacher (46. Bláha).

V prvním zápase české jednadvacítky pod novým trenérem si zahrál také Patrik Žitný, který v 67. minutě vystřídal Granečného a byl tak na hřišti u vyrovnávací branky Šašinky. Zápas pak už také skončil výsledkem 1:1.

ČR U21 – Island U21 1:1 (0:0)
71. Šašinka – 66. Gudjohnsen. ŽK: Drchal, Sadílek – Hauksson.
Sestava ČR: Jedlička – Souček D., Plechatý, Chaluš, Holík – Sadílek, Janošek (79. Krejčí) – Vaníček, Matoušek, Granečný (67. Žitný) – Drchal (67. Šašinka).

Výhru 1:0 na hřišti Itálie si připsala česká dvacítka, pod vedením nového trenéra Žiláka. V základní sestavě nechyběl také stoper Karel Hasil, který z Teplic hostuje v druholigovém Táborsku.

Itálie U20 - ČR U20 0:1 (0:1)