Jakub Hora: Věřil jsem, že to tam spadne

Makali, dřeli, plnili pokyny trenéra Hejkala. Přesto v pražském Edenu tepličtí fotbalisté padli. Jak utkání viděl záložník Jakub Hora, který mohl otevřít skóre?

Jak zápas nazvat? Smolný?
Smolný byl tím, že jsme dostali gól až v 82. minutě. Ale myslím, že se nemusíme za nic stydět. Slavia si vyhrát zasloužila, dala v první půli dvě břevna. Kdyby jí to tam padlo, mohlo to být v půli nula dva.

Ale skóre jste mohli otevřít i vy, tvůj pokus z druhého poločasu skončil jen na tyči.
Věřil jsem, že to tam spadne. Dobře jsem si to připravil i pak trefil, ale bohužel se míč od tyče neodrazil do branky.

Zápas rozhodla penalta. Byla?
Měl jsem to před sebou. Jeřáb Škodu držel, rozhodčí to viděl. Jestli se drželi navzájem, to nevím. Pro nás je to škoda. Pak jsme si říkali, že to ještě riskneme, ale dostali jsme hned druhý gól a už bylo po zápase.

Teď se musíte soustředit na další zápasy se soupeři, kteří jsou okolo vás.
Máme tři utkání, které když zvládneme, tak budeme úplně v pohodě. Ty jsou pro nás důležité.