​V pátek odehrajeme další kolo MOL Cupu

Teplický tým čeká během reprezentační přestávky další kolo domácí pohárové soutěže - MOL Cupu. Zajíždí už potřetí v rámci této soutěže do Prahy, tentokrát na Julisku, kde sídlí Dukla Praha.

Utkání je na programu v pátek 16. listopadu od 17:00 hod. a teplickému týmu budou chybět reprezentanti Král, Žitný a Luts, Dukle pak pouze Daniel Souček. Dukla se do osmifinále domácího poháru probojovala po výhrách 2:0 v Písku a 1:0 na Žižkově, tepličtí hráči vyřadili výsledkem 6:0 Admiru Praha a 2:1 Loko Vltavín.

Utkání je zajímavé také tím, že oba týmy se utkají za další týden opět, tentokrát ve FORTUNA:LIZE. "Je to zvláští, ale budeme chtít postoupit a pak udělat tři body. Musíme oba zápasy vyhrát, abychom se dostali do vyšších pater tabulky a také do pohárového jara," burcuje před zápasem Jakub Hora.

Utkání osmifinále MOL Cupu se hraje v pátek 16. listopadu od 17:00 v Praze na Julisce.