09.11.2018 | Novák Jaroslav

Pozvánka na utkání dorostů a žáků

TENTO VÍKEND HRAJÍ TÉMĚR VŠECHNY DOROSTECKÉ A ŽÁKOVSKÉ TÝMY FK TEPLICE NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ. DOROSTY U18 A U16 HRAJÍ V SOBOTU DOPOLEDNE V LITVÍNOVĚ A STARŠÍ ŽÁCI U15 A U14 JEDOU DO LIBERCE. MLADŠÍ ŽÁCI HOSTÍ V SOBOTU NA UMT STADIONU NA STÍNADLECH TÝMY JUNIORU DĚČÍN. VÍKENDOVÝ PROGRAM UZAVŘOU V NEDĚLI DOPOLEDNE DOROSTY U19 A U17 NA MĚSTSKÉM STADIONU V BOLESLAVI.

Víkendový program zahájí v sobotu 10.11. dopoledne mladší žáci U13 a U12, kteří hostí od 10:00 na nové UMT stadionu Na Stínadlech stejně staré týmy fotbalového klubu Junior Děčín.

Dorosty U18 a U16 hrají od 10:15 a 12:30 na UMT stadionu Lomská v Jiráskově ulici, kde poměří síly v rámci České divize dorostu s domácími týmy FŠ Litvínov U19 a U17.

Starší žáci U15 a U14 zajíždí v sobotu brzy ráno do severočeského Liberce, kdy odehrají od 10:30 a 12:15 svá utkání dohrávaného 1.kola České ligy starších žáků na UMT fotbalového areálu stadionu U Nisy.

Tradičně víkendový program zakončí v neděli 11.11. dopoledne tepličtí dorostenci U19 a U17. Nejdříve od 10:30 vyzvou nejstarší dorostenci teplických sklářů na Městském stadionu v Mladé Boleslavi domácí osmnáctku. Po skončení tohoto utkání od 12:45 dojde také na vzájemné utkání teplické sedmnáctky s domácím týmem FK Mladá Boleslav U16.

Přijďte i Vy povzbudit mladé teplické naděje v dalších bojích o mistrovské body.

- SOBOTA 10.11.2018 -

Česká divize dorostu - skupina B - 14.kolo:

U18: FŠ LITVÍNOV U19 vs. FK TEPLICE - 10:15 ( mapa hřiště UMT Lomská ),

U16: FŠ LITVÍNOU U17 vs. FK TEPLICE - 12:30 ( mapa hřiště UMT Lomská ).

Česká liga starších žáků - skupina A - 1.kolo:

U15: FC SLOVAN LIBEREC vs. FK TEPLICE - 10:30 ( mapa hřiště UMT Nisa ),

U14: FC SLOVAN LIBEREC vs. FK TEPLICE - 12:15 ( mapa hřiště UMT Nisa ).

Česká liga mladších žáků - skupina B - 1.kolo:

U13: FK TEPLICE vs. FK JUNIOR DĚČÍN - 10:00 ( mapa hřiště UMT Stínadla ),

U12: FK TEPLICE vs. FK JUNIOR DĚČÍN - 10:00 ( mapa hřiště UMT Stínadla ).

- NEDĚLE 11.11.2018 -

Česká liga dorostu - skupina B - 14.kolo:

U19: FK MLADÁ BOLESLAV U18 vs. FK TEPLICE - 10:30 ( mapa hřiště MS Boleslav ),

U17: FK MLADÁ BOLESLAV U16 vs. FK TEPLICE - 12:45 ( mapa hřiště MS Boleslav ).

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež