​Teplický tým zítra vyráží na Kypr

Teplický tým zítra brzy ráno vyrazí na soustředění do kyperské Agia Napy, kam v posledních letech míří již pravidelně. Ve výpravě je i devatenáctiletý uruguayský hráč Yhojan Diaz, který se dosud připravoval s juniorkou. Diaz nahradil v nominaci na soustředění zraněného Nermina Haljetu. Z hostování v Ústí nad Labem se také vrátil obránce Marek Richter, mládežnický reprezentant České republiky se zapojí do přípravy s A mužstvem a odcestuje s ním už nyní na Kypr.

Žlutomodří se během desetidenního soustředění postupně střetnou s polským Gornikem Zabrze (28. ledna), běloruským Soligorskem (31. ledna) a srbským Partizanem (3. února), přesné časy a místa zápasů budou známy po přicestování na Kypr. Výprava bude bydlet v hotelu Atlantica Club Sungarden Beach, kde už pobýval při soustředěních v Agia Napě před třemi, respektive čtyřmi roky.

Ze soustředění na Kypru pro vás budeme jako tradičně připravovat rozsáhlé zpravodajství v podobě rozhovorů, videoprůřezů dne, sestřihů zápasů a všeho důležitého. Sledujte webové stránky a sociální sítě klubu.

Nominace na soustředění:
Brankáři: