25.01.2018 | Redakce

​Teplický tým zítra vyráží na Kypr

Teplický tým zítra brzy ráno vyrazí na soustředění do kyperské Agia Napy, kam v posledních letech míří již pravidelně. Ve výpravě je i devatenáctiletý uruguayský hráč Yhojan Diaz, který se dosud připravoval s juniorkou. Diaz nahradil v nominaci na soustředění zraněného Nermina Haljetu. Z hostování v Ústí nad Labem se také vrátil obránce Marek Richter, mládežnický reprezentant České republiky se zapojí do přípravy s A mužstvem a odcestuje s ním už nyní na Kypr.

Žlutomodří se během desetidenního soustředění postupně střetnou s polským Gornikem Zabrze (28. ledna), běloruským Soligorskem (31. ledna) a srbským Partizanem (3. února), přesné časy a místa zápasů budou známy po přicestování na Kypr. Výprava bude bydlet v hotelu Atlantica Club Sungarden Beach, kde už pobýval při soustředěních v Agia Napě před třemi, respektive čtyřmi roky.

Ze soustředění na Kypru pro vás budeme jako tradičně připravovat rozsáhlé zpravodajství v podobě rozhovorů, videoprůřezů dne, sestřihů zápasů a všeho důležitého. Sledujte webové stránky a sociální sítě klubu.

Nominace na soustředění:
Brankáři:

Tomáš Grigar
Jakub Diviš
Jan Plachý

Obránci:
Marek Richter
Alex Král
Pavel Čmovš
Tomáš Vondrášek
Michal Jeřábek
Jan Krob

Záložníci:
Admir Ljevakovič
Petr Kodeš
Jan Rezek
Patrik Žitný
Alois Hyčka
Daniel Soungole
Daniel Trubač
Jan Shejbal
Jakub Hora
Jan Vošahlík
Tomáš Kučera

Útočníci:

Dominik Šup
Yhojan Diaz
Marek Červenka
David Vaněček


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů