05.07.2019 | Redakce

​Permanentky lze koupit také přes internet

Od minulého týdne jsou v prodeji permanentní vstupenky FK Teplice pro následující ročník, dnes spouštíme také internetový prodej permanentních vstupenek. Pomocí jednoduché nákupní brány si tak mohou fanoušci zakoupit permanentku, která dorazí do emailu a pak už jen stačí si ji uložit do mobilního telefonu, případně si ji doma vytisknout a používat pro příchod na stadion.

Nákup permanentky je opravdu jednoduchý, permanentky lze koupit pouze nečíslované, proto v nákupní bráně stačí kliknout na volné sezení, následně vybrat počet permanentek, který chcete koupit a v dalším kroku vyplnit údaje o držiteli permanentky a současně také vybrat v rolovacím menu typ permanentky (permanentek), který kupujete. Po zaplacení přes platební bránu už dorazí do emailu přímo PDF soubor s permanentkou, která má QR kód pro přístup na stadion.

Digitální permanentky jsou ve stejných cenách jako permanentky tištěné, z technických důvodů pouze nelze zakoupit přes internet permanentku pro děti zdarma k nákupu jiných permanentek. Internetový prodej digitálních permanentek probíhá ZDE. Kromě prodeje permanentky přes internet je možné si také koupit klasickou verzi permanentky každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 ve fanshopu na stadionu.

V příštím týdnu bude také spuštěn předprodej jednorázových vstupenek na první utkání se Slavií, které se bude na Stínadlech hrát v neděli 21. července od 19:00. "Nyní ladíme poslední detaily předprodeje v rámci nového systému, fanoušci si budou moci jednorázové vstupenky, kromě fanshopu a internetu, koupit také ve sběrnách Sazky, což je jedna z novinek, kterou náš nový ticketingový systém nabízí," říká manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů