​Nadační fond pomohl Míše z Teplic

Nadační fond FK Teplice opět pomáhal, v rámci předvánočního času tentokrát mladé Míše z Teplic, která má čtvrtý stupeň postižení a zápasí s těžkou mentální retardací či epilepsií. Ta žije společně se svou maminkou v Teplicích, ráda jezdí na tříkolce, skládá puzzle, dívá se na pohádky a koupe se v bazénu. Vedle toho navštěvuje Praktickou školu v Ústí nad Labem.

"Aby mohla Míša sama z Teplic do školy dojíždět, tak jí Nadační fond FK Teplice zaplatil na celé toto pololetí školní dopravu, kterou zajišťuje mikrobusem soukromý dopravce," vysvětlil předseda správní rady nadačního fondu Martin Kovařík. "Jsem velmi vděčná za pomoc nadačního fondu a děkuji z celého srdce i všem dobrým lidem, kterým není lhostejný osud druhých a podporují svými finančními příspěvky také Nadační fond FK Teplice," uvedla maminka Míši, která se stará o její výchovu a péči.