​Kupte si ve fanshopu ŽLUTOU MODROU na zápase s Jabloncem

V neděli bude opět v prodeji také vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, stejně jako minule se tento magazín bude prodávat pouze ve fanshopu, kvůli povinnosti EET. ŽLUTÁ MODRÁ tak bude za klasickou cenu 20 Kč v prodeji v novém hlavním fanshopu v prostorech bývalého autosalónu vlevo od vchodu D na stadionu a také ve stánku fanshopu na ochozu jižní tribuny. Právě stánek fanshopu na jižní tribuně bude po otevření nového velkého fanshopu jediný v provozu na ochozu stadionu. Nový fanshop bude otevřen dvě hodiny před utkání a zavírat bude až po konci zápasu.

V novém vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ najdete velký rozhovor s brankářem Tomášem Grigarem, informace o soutěži o automobil Ford, plakát kapitána týmu Admir Ljevakoviće nebo zajímavé články o historii o historika klubu Pavla Nohála.

Doražte tedy v neděli 13. srpna od 16:00 na utkání FK Teplice - FK Jablonec.