16.08.2018 | Redakce

​Jan Krob prodloužil smlouvu na Stínadlech

Jeden z nejlepších levých obránců ve FORTUNA:LIZE Jan Krob dnes prodloužil svou smlouvu na Stínadlech, která měla vypršet po probíhající sezóně. Nový kontrakt je na tři roky. "Jsme rádi, že se nám podařilo dotáhnout jednání a prodloužili jsme smlouvu s jednom z opor našeho mužstva," říká sportovní ředitel FK Teplice Jakub Dovalil. Podpis nové smlouvy si pochvaloval také sám hráč: "V Teplicích působím už dlouhou dobu a nemám důvod odcházet, protože jsem tu spokojený, takže jsem rád, že jsme se dohodli na pokračování."

Jednatřicetiletý Krob přišel do Teplic v létě 2013 na roční hostování z Tatranu Prešov, to se během jara 2014 změnilo na trvalý přestup. Dosud tak za Teplice odehrál 136 ligových utkání, ve kterých vstřelil šest branek a především si připsal 31 gólových asistencí.

V ročníku 2016/2017 se stal dokonce nejúspěšnějším nahravačem celé soutěž, když ve 24 odehraných utkáních zaznamenal hned 12 gólových nahrávek. V letošním ročníku zatím levonohý obránce nechyběl na trávníku ani minutu a připsal si jednu asistenci.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů