​Jak bude vypadat ligová nadstavba?

Poprvé v historii má česká nejvyšší soutěž svou nadstavbovou část, jak ta bude vypadat pro FK Teplice se dozvítě v následujícím článku.

V pátek 3. května nastoupí FK Teplice v prvním utkání semifinále Skupiny o Evropu na domácí půdě proti Mladé Boleslavi. Odveta semifinále se bude hrát v neděli 12. května od 15:00 v Mladé Boleslavi.

Pokud Teplice postoupí do finále čeká je vítěz duelu Zlín - Olomouc. V tomto případě by se určitě hrálo v pátek 17. května od 18:00 na Stínadlech a v pátek 24. května odveta na Moravě.

Vítěz finále pak vyzve v sobotu 1. června od 15:00 4. nebo 5. tým (dle výsledku finále poháru) skupiny o titul. Hrát se bude pouze na jedno utkání na hřišti týmu ze skupiny o titul.

Na zápasy semifinále skupiny o Evropu, i na případné finále samozřejmě platí při domácích zápasech permanentky pro letošní sezónu, které jsou koncipovány jako celosezónní včetně nadstavbové části.