​Hráči FK Teplice podpořili Kavárnu POTMĚ v Oseku

Mobilní Kavárna POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci na palubě zatemněného autobusu, navštívila o víkendu již podruhé nedaleký Osek a to opět v době konání Oseckých slavností. V neděli 19. srpna ji přijeli do Oseka podpořit i fotbalisté A týmu FK Teplice Pavel Moulis a Jan Vošahlík, spolu s klubovou legendou a současným vedoucím mužstva Pavlem Verbířem.

Než se hráči vrhli do autogramiády pro přítomné fanoušky, tak měli hráči možnost si sami vyzkoušet návštěvu kavárny POTMĚ, která byla pro všechny velmi silným zážitkem. Hráči FK Teplice se setkali na akci i s ředitelkou Nadačního fondu Českého rozhlasu (Světlušky) Mgr. Gabrielou Drastichovou či se podepsali na autobus Kavárny POTMĚ. Ten putuje po Česku již sedmým rokem, za tu dobu nevidomí kavárníci obsloužili přes dvacet tisíc hostů. FK Teplice věnoval na podporu Světlušek i klubový dres s podpisy všech hráčů A týmu pro návštěvníky kavárny POTMĚ, kteří namalovali v kavárně nejen logo Světlušek, ale i loga našeho klubu.