​Dorost zvítězil v prvním utkání baráže

Tepličtí dorostenci zvládli na výbornou první barážové utkání o udržení v nejvyšší dorostenecké soutěži a zvítězili dnes na půdě Liberce 2:0. Odveta se hraje v sobotu od 11:00 v Duchcově.

Žlutomodří byli od úvodu zápasu lepším týmem, kombinovali na polovině Liberce a trpělivě čekali na svou šanci. Ta přišla po dvaceti minutách, kdy napřáhl zpoza vápna Zdeněk Švejda a otevřel skóre. Tepličtí hráči měli i další šance, ale druhý gól přidali až těsně před poločasem, když se prosadil Vojtěch Šilhan.

V úvodu druhého poločasu dostal po druhé žluté červenou kartu Hruštinec, což svěřence trenérů Jamricha a Kolínka přibrzdilo ve snaze přidat třetí branku, ale i přes šance Liberce uhájili dvoubrankové vedení a připsali si slibný výsledek pro sobotní odvetu.