Obrázek článku

DJ Čonin rozproudí Stínadla před Spartou, o poločase vystoupí VlaďkySyn

Nedělní šlágr na Stínadlech nabídne nejen atraktivní souboj na hřišti, ale i nabitý doprovodný program. Už před výkopem se fanoušci mohou těšit na pořádnou dávku hudby přímo na stadionu.

O rozehřátí atmosféry se postará oblíbený DJ Marty Čonin, který rozproudí Stínadla svým setem od 14:15 do 14:45. Přímo na hlavní ploše stadionu tak naladí fanoušky na očekávaný duel proti Spartě Praha a postará se o to, aby byl stadion připravený na velký fotbalový zážitek.

Tím ale program rozhodně nekončí. Nedělní odpoledne bude patřit našlapanému lineupu, který nabídne zábavu i během samotného utkání. O poločase se fanoušci mohou těšit na speciální halftime show, ve které vystoupí rapper VlaďkySyn a dodá zápasu další energii.

Zápas proti Spartě Praha se odehraje v neděli 12. dubna od 15:30 na Stínadlech. Dorazte včas, užijte si kompletní program a buďte u toho, když společně vytvoříme skvělou atmosféru!

Kompletní informace k předprodeji najdete zde.

Stínadla TV