4.kolo | so 20.8. | Městský stadion Vítkovice
FC Baník Ostrava - FK Teplice
3.kolo | so 13.8. | AGC Aréna Na Stnínadlech
FK Teplice - Bohemians Praha 1905
3.kolo | ne 21.8. | 1.FC Dubí / tráva
FK Teplice - FK Mladá Boleslav B
11:00
2.kolo | so 13.8. | Velvary / tráva
FC Slovan Velvary - FK Teplice
16.kolo | st 17.8. | FK Duchcov / tráva
FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
12:00
2.kolo | ne 14.8. | FK Duchcov / tráva
FK Teplice - Meteor Praha
3.kolo | so 20.8. | Na Stínadlech / Mexiko
FK Teplice - Sportovní klub Libuš 838
10:30
2.kolo | ne 14.8. | Areál FSJM / tráva
FK Baník Most - Souš - FK Teplice
17.01.2022 | Novák Jaroslav

Rozhovor s trenérem Petrem Fouskem

18.08.2021 | Novák Jaroslav / Foto: J. Marek ( Č.Lípa )

FK Seko Louny U19 vs. FK Teplice U18 - 0:8

18.08.2021 | Novák Jaroslav / Foto: J. Marek ( Č.Lípa )

FK Arsenal Č.Lípa U19 vs. FK Teplice U18 - 3:5

16.kolo | st 17.8. | FK Duchcov / tráva
FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
14:15
2.kolo | ne 14.8. | FK Duchcov / tráva
FK Teplice - Meteor Praha
3.kolo | so 20.8. | Na Stínadlech / Mexiko
FK Teplice - Sportovní klub Libuš 838
12:45
2.kolo | ne 14.8. | Areál FSJM / tráva
FK Baník Most - Souš - FK Teplice
14.02.2022 | Novák Jaroslav

Rozhovor s trenérem Danielem Kailem

01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    1. FC Zbrojovka Brno 3 2 1 0 7:3 7
    2. Bohemians Praha 1905 3 2 1 0 7:3 7
    3. FC Viktoria Plzeň 3 2 1 0 6:4 7
    4. FC Slovan Liberec 3 2 0 1 8:4 6
    5. SK Slavia Praha 3 2 0 1 7:4 6
    6. AC Sparta Praha 3 2 0 1 5:2 6
    7. 1.FC Slovácko 3 1 2 0 5:4 5
    8. SK Dynamo ČB 3 1 1 1 4:4 4
    9. FC Baník Ostrava 3 1 1 1 6:7 4
    10. SK Sigma Olomouc 3 1 0 2 3:4 3
    11. FC Hradec Králové 3 1 0 2 2:3 3
    12. FK Pardubice 3 1 0 2 3:5 3
    13. FK Mladá Boleslav 3 0 2 1 3:5 2
    14. FK Jablonec 3 0 1 2 4:8 1
    15. FK Teplice 3 0 1 2 3:8 1
    16. FC Trinity Zlín 3 0 1 2 2:7 1
    AGC
    Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Bílinská kyselka Lanutti Puma 11teamsports Amicom