17.kolo | so 4.12. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FC Fastav Zlín
16.kolo | ne 28.11. | Sinobo Stadium, Praha
SK Slavia Praha - FK Teplice
14.kolo | ne 31.10. | Zápy
SK Zápy - FK Teplice
11.kolo | ne 24.10. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Dukla Praha
12.kolo | so 30.10. | Drahovice, UMT
FC Slavia Karlovy Vary - FK Teplice
18.08.2021 | Novák Jaroslav / Foto: J. Marek ( Č.Lípa )

FK Seko Louny U19 vs. FK Teplice U18 - 0:8

18.08.2021 | Novák Jaroslav / Foto: J. Marek ( Č.Lípa )

FK Arsenal Č.Lípa U19 vs. FK Teplice U18 - 3:5

21.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Jablonec vs. FK Teplice 1:5

11.kolo | ne 24.10. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Dukla Praha
12.kolo | so 30.10. | Drahovice, UMT
FC Slavia Karlovy Vary - FK Teplice
12.kolo | ne 31.10. | Vladivostocká / UMT
SK Slavia Praha - FK Teplice
12.kolo | ne 31.10. | Vladivostocká / UMT
SK Slavia Praha - FK Teplice
11.kolo | ne 24.10. | Bedřichovská / UMT
Meteor Praha - FK Teplice
20.11.2020 | Novák Jaroslav

Ondrášovka Cup: Soutěž na Instagramu

09.06.2020 | Novák Jaroslav

U13: Informace k turnaji Ondrášovka Cup

22.04.2020 | Novák Jaroslav / Zdroj: www.ondrasovkacup.cz

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

11.kolo | ne 24.10. | Bedřichovská / UMT
Meteor Praha - FK Teplice
01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

09.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 10. 2. - 16. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    1. AC Sparta Praha 2 2 0 0 8:2 6
    2. SK Slavia Praha 2 2 0 0 4:1 6
    3. FC Baník Ostrava 2 1 0 1 5:2 3
    4. FK Mladá Boleslav 2 1 0 1 4:2 3
    5. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 2:1 3
    6. SK Dynamo ČB 2 1 0 0 1:0 3
    7. 1.FC Slovácko 2 1 0 0 1:0 3
    8. SK Sigma Olomouc 2 1 0 1 5:5 3
    9. FK Jablonec 2 1 0 1 1:3 3
    10. MFK Karviná 2 0 2 0 3:3 2
    11. FC Hradec Králové 2 0 2 0 2:2 2
    12. Bohemians Praha 1905 1 0 1 0 1:1 1
    13. FK Pardubice 2 0 1 1 4:5 1
    14. FK Teplice 2 0 0 2 1:4 0
    15. FC Fastav Zlín 2 0 0 2 1:6 0
    16. FC Slovan Liberec 2 0 0 2 0:6 0
    AGC
    Bílinská kyselka Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Lanutti Amicom Puma 11teamsports