Ceny vstupného

cena sektor popis
100,- Kč muži i ženy 1 - 14 krytá tribuna - západní strana (hlavní tribuna)
100,- Kč - muži; 50,- Kč - ženy; 0,- Kč děti 15 - 26 krytá tribuna - jižní strana
100,- Kč - muži  27 - 36 krytá tribuna - východní strana
100,- Kč 38 - 39 hosté (sektor 38 jen pro rodiny s dětmi)
100,- Kč 40 - 43 severní nekrytá tribuna, bezbariérový vstup

Permanentní vstupenky jsou v prodeji ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle, dají se zakoupit také přes internet, kde jsou k dostání na webu FK Teplice ZDE.

• Vstupné: Ceny vstupenek jsou pro utkání 1. fotbalové ligy na hlavní tribunu 100,- Kč pro muže i ženy, na ostatní tribuny pak 100,- Kč pro muže a 50,- Kč pro ženy, se zlevněným vstupným je při rizikových utkáních (Sparta, Slavia) možné zamířit pouze na jižní tribunu za branku. Sektory 5 - 11 na hlavní tribuně jsou vyhrazeny pro majitele místenkových permanentních vstupenek a mají přednostní práva na tyto sedadla.
  • Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup na jižní tribunu tribunu zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 v pátek před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Permanentka: Cena je 1200,- Kč na hlavní tribunu pro muže i ženy, 1200,- Kč pro muže na ostatní tribuny, 600,- Kč pro ženy na ostatní tribuny (při rizikových střetnutích platí jen pro Jižní tribunu), 100,- Kč pro děti na ostatní tribuny (při rizikových střetnutích platí jen pro Jižní tribunu). Členové fanklubu mohou zakoupit permanentní vstupenky na ostatní tribuny za zvýhodněnou cenu 1000,- pro muže a 500,- Kč pro ženy. Sektory 5 - 11 na hlavní tribuně jsou vyhrazeny pro majitele místenkových permanentních vstupenek a mají přednostní práva na tyto sedadla.
  • Zákaznické centrum: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion a řeší veškeré problémy s lístky či permanentními vstupenkami.

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma vchodem D prostřednictvím volné vstupenky
  • Rodinný sektor: vchod D, sektor 22 je nekuřácký a je určený pro rodiny s dětmi, děti do 150 cm v doprovodu osoby starší 18 let mají vstup zdarma.
  • Vstupy pro permanentky: Vchod A a B pro majitele permanentních vstupenek na konkrétní místa, vchody D, E pro majitele ostatních permanentních vstupenek pro muže, vchod D pro majitele ostatních permanentních vstupenek pro ženy a děti. Majitelé permanentních vstupenek na ostatní tribuny nemohou jít na hlavní tribunu.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchod A a B pro majitele vstupenek na hlavní tribunu (vyhrazeny sektory 5 až 11), vchod D (jižní tribuna) a E (východní tribuna) pro majitele vstupenek na ostatní tribuny pro muže. Vstup na stadion se zlevněným vstupným (ženy, děti) je možný pouze vchodem D. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 pak pro rodiny s dětmi fandící hostujícímu týmu), vchod CH poté pro vozíčkáře.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání, vstupenky na hlavní tribunu jsou v prodeji pouze v pokladně vedle vchodu A, ostatní vstupenky jsou v prodeji na pokladnách mezi vchody D a E
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1,5 hodiny před začátkem ligového utkání v případě utkání s velkou návštěvností (Sparta Praha, Slavia Praha, Plzeň), 60 minut před klasickými ligovými zápasy.
  • Poločasová soutěž: každý ligový zápas probíhá losování z permanentních vstupenek přítomných na utkání.
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkoviště u Sportovní haly Teplice, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu)
  • Pokyny pro hostující fanoušky:
    Sektor 38 je určen pro rodiny s dětmi fandící hostujícímu týmu, vchází na stadion vchodem G.
    Sektor 39 je určen pro ostatní fanoušky hostujícího týmu, vchází na stadion vchodem H.
    Do obou sektoru platí vstupenky: hosté muži a hosté ženy.