Prohlídky stadionu

Jedním z nejzajímavějších míst v celých Teplicích je stadion Na Stínadlech, kde od roku 1973 sídlí FK Teplice. Každý kdo tedy do na sever Čech zamíří by neměl vynechat možnost tento krásný stadion navštívit. Prohlídky nabízíme také v anglickém a německém jazyce.

Fotbalový klub Teplice připravil nejen pro své fanoušky možnost dostat se do míst, kam se běžný návštěvník ligových utkání nedostane. Během prohlídkové trasy budete moci nahlédnout do mnoha zajímavých zákoutí, která Stínadla nabízejí.
Spolu s průvodcem, který je připraven nabídnout český, německý i anglický výklad, navštívíte například domácí nebo hostující kabinu, síň slávy s poháry nebo tiskové středisko, kde si budete moci sednout do horkého křesla, ve kterém trenéři ligových týmů hodnotí odehraná utkání.
Budeme se snažit vyjít vašim časovým možnostem a prohlídku vám ušít doslova na míru. Samozřejmostí je také možnost darovat prohlídku pomocí stylového dárkového poukazu.

Termíny prohlídek

Prohlídky stadionu jsou k dispozici po předchozí domluvě, není je však možné využít ve dnech, kdy se konají ligová či pohárová utkání. Pro termín nás kontaktujte tento email: martin.kovarik@fkteplice.cz a my se budeme snažit vyjít vstříc vašim časovým možnostem.

Trasa prohlídky

Prohlídka teplického stadionu začne ve VIP prostorech, které se nachází v prostoru nad recepcí stadionu. Odtud zamíříte do hostující kabiny, kde tráví čas na Stínadlech týmy, které čelí domácímu celku.
Z hostující kabiny se podíváte do kabiny domácích, která se dělí na "špinavou", "čistou" a také na regenerační linku. Navštívíte také šatnu rozhodčích a Síň slávy, kde jsou vystaveny trofeje, které žlutomodří vyhráli během své dlouhé historie.
Po návštěvě Síně slávy si budete moci vychutnat pocity, které zažívají trenéři po ligových zápasech. V tiskovém středisku totiž budete moci zasednout do křesla, odkud právě trenéři hodnotí odehraná střetnutí.
Cestou z tiskového střediska se podíváte do posilovny na teplickém stadionu a odtud už zamíříte na hrací plochu stadionu, kde se konají ligová klání. Po celé trase navíc uvidíte na stěnách unikátní výstavu mapující nejen 70 let FK Teplice, ale také 115 let fotbalu v Teplicích!