Permanentní vstupenky

Ceník vstupného

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2017/2018:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student, ZTP) - 300 Kč (vchody A, B, D)
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma). (Vchody A, B, D)

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2017/2018:
Muž - 130 Kč (v internetovém předprodeji 110 Kč)
Žena - 65 Kč (v internetovém předprodeji 55 Kč) - vchody A, B, D
Děti do 150 cm - 0 Kč - vchody A, B, D

Permanentní vstupenky

Vstupné pro sezónu 2017/2018 doznalo některých změn, nově platí všechny permanentky pro všechny tribuny, s permanentkou GOLD a permanentkou MUŽ bude tedy možné projít na stadion vchody A, B, D, E, s permanentkou ZLEVNĚNÁ a DÍTĚ pak vchody A, B, D.

Novinkou je ZLEVNĚNÁ permanentka, která nahrazuje ryze ženskou permanentku a nově si ji mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Navíc byla snížena cena této permanentky na 300 Kč z původních 600 Kč.

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také dárek při nákupu permanentky.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:
Volný vstup na všechna domácí utkání české nejvyšší soutěže a MOL Cupu
Slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Účast v soutěži o letecký zájezd na Kypr

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání nejvyšší soutěže a MOL Cupu
VIP slevy u více než 70 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
Dárek při nákupu permanentky
Účast v soutěži o letecký zájezd na Kypr

Jednorázové vstupné

Jednorázové vstupné pro ligová utkání v sezóně 2017/2018 je rozděleno do dvou pásem, jedno pásmo se týká internetového předprodeje a druhé prodeje na pokladnách stadionu a předprodeje v kamenných prodejnách. Jednorázové vstupné se také nově dělí pouze na mužské, ženské a dětské pro děti do 150 cm.

Mužskou vstupenku si bude možné na internetu koupit za 110 Kč, na pokladnách stadionu pak za 130 Kč. Ženská vstupenka bude v prodeji za 55 Kč na internetu a za 65 Kč na pokladnách stadionu. Dětské vstupné zůstává zdarma.