Magazín Žlutá-modrá

Klubový magazín ŽLUTÁ MODRÁ je třicetišestistránkový celobarevný časopis, který vychází pravidelně před každým domácím ligovým utkáním.

Magazín přináš informace o tom nejaktuálnějším, co se v klubu děje. Ústředním tématem každého vydání je velký rozhovor s hráči či trenéry. Pravidelně přináší také informace o juniorském týmu či mládežnických družstvech nebo reportáže z klubových akcí. Součástí každého vydání je plakát formátu A4.

Magazín ŽLUTÁ MODRÁ je k dostání ve fanshopech na ochozu stadionu. Cena je 20 Kč.

Šéfredaktorem oficiálního klubového magazínu Martin Kovařík. Na časopisu se podílejí i redaktoři a fotografové František Bílek, Karel Pešek, Pavel Nohál, Jaroslav Bartoš a Bohumil Kudrhalt. Sazba obstarává BcA. Jaroslav Čerych a tisk Tiskárna KB.