Digitální karta fanouška

Teplický klub spustil během minulého roku jako vůbec první v České republice projekt chytré karty v mobilním telefonu, tato elektronická karta fanouška v mobilním telefonu Vám může pomoci v získávání informací o teplickém fotbalu, tak aby Vám neuniklo nic podstatného!
Designed by ibrandify / Freepik
Proč mít kartu fanouška ve svém mobilu?
Jde o jednoduchý způsob, jak mít pomocí notifikací okamžitě všechny důležité informace o FK Teplice.

Připravil ji FK Teplice ve spolupráci se společností Your Pass. Zajistí Vám mnohem lepší přehled o všem důležitém. Díky ní budete mít neustále přístup například k novinkám, aktuálním informacím nebo slevovým akcím.

Stáhnutí je zdarma a probíhá zde:
iOs - iPhone
Android

Jak na to?
Stačí snadné naskenování QR kódu.

Máš-li iPhone, tak stažení bude hračka. Na iOS se ukládá do systémové aplikace Wallet. Po načtení QR kódu - ve chvíli, kdy se objeví úvodní stránka - stačí pouze zmáčknout tlačítko “Přidat” (vpravo nahoře) a karta se do Wallet uloží automaticky sama.

Na Androidu je ideální, ještě před naskenováním QR kódu, si nejprve stáhnout aplikaci “ Pass2U”. A pak si ji můžeš přidat bliknutím sem