Branky: 2. a 17. Šural, 29. Frýdek, 39. Stanciu.
Karty: 26. Ljevaković, 45+2. Krob – 34. Kanga, 78. Chipciu.
Diváci: 15131.

Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob – Ljevaković (C) (76. Shejbal), Kučera – Hyčka (83. Trubač), Hora, Žitný (88. Červenka) – Vaněček.

AC Sparta Praha

Niță – Chipciu, Kaya, Radaković, Costa – Stanciu, Kanga, M. Frýdek (83. Vácha), Plavšić (69. Vatajelu) – Šural (C) – Tetteh (78. Sáček).

Ve 4. kole FORTUNA:LIGY Teplice nestačily na Spartu, na Stínadlech s ní padly 0:4, když už po čtvrt hodině hry prohrávaly 0:2.

Zápas s Pražany, proti kterým se „žlutomodrým“ doma v posledních letech daří, začal pro partu kouče Šmejkala hodně nešťastně. Už po dvou minutách kopala Sparta standardní situaci, kterou zužitkovala v úvodní branku, jejím autorem byl Šural.

Poté se „skláři“ tlačili do vápna Letenských, dokonce se dvakrát dožadovali pokutového kopu, sudí Hrubeš ale poprvé po konzultaci s videem a podruhé po vlastním uvážení penaltu nezapískal. A když tabule ukazovala 17. minutu, radovala se Sparta podruhé, opět po Šuralově hlavičce. V tu chvíli vypadaly Teplice jako boxer po těžkém KO, na nic se nezmohly a samy se musely bránit dalším atakům soupeře.

Ještě do půl hodiny přidal třetí gól pěknou ranou z dálky Frýdek, před přestávkou pak upravil na 4:0 pro Spartu parádní střelou přes zeď Stanciu.

Druhý poločas se de facto jen dohrával, Tepličtí působili mdlým dojmem, skóre se jim zkorigovat nepodařilo, na druhou stranu už ani jednou neinkasoval. Letenští si vysoký náskok s přehledem hlídali a za jásotu svých fanoušků si dokráčeli pro další tři body.