Branky: 41. Ngadeu, 51. Souček, 68. Zmhral.
Diváci: 6805.

Diviš - Vondrášek, Čmovš, Jeřábek, Šimeček - Ljevakovič (72. Kodeš), Kučera - Rezek (55. Červenka), Žitný, Hora (83. Diaz) - Vaněček.

SK Slavia Praha

Kolář (87. Kovář) - Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil - Souček - Stoch, Hušbauer, Sýkora (52. Hromada), Zmrhal (73. Tecl) - Škoda.

Tepličtí fotbalisté na závěr ligového ročníku 2017/2018 prohráli se Slavií 0:3, sezónu končí na osmé příčce. „Sešívaní“ díky zisku tří bodů uhájili v tabulce HET ligy druhou pozici.

Trenér Daniel Šmejkal se musel obejít bez Kroba a Krále, chybělo i několik dalších hráčů, například z Edenu hostující Trubač nemohl nastoupit kvůli dohodě klubů.

„Skláři“ hráli v první půli se soupeřem z Prahy zajímavou a vyrovnanou partii, nedokázali ale dotáhnout do konce slibně rozjeté akce. Nejblíže brance byl Tomáš Kučera, zblízka ale přestřelil slávistickou branku, kterou hájil Ondřej Kolář. Téměř sedm tisíc diváků vidělo gól na konci první půle, to Ngadeu dorážel Divišem vyražený míč a Slavia vedla.

Po obrátce byla hra v režii hostů, kteří do konce utkání přidali ještě dvě branky. Na 2:0 pro „sešívané“ zvyšoval Souček, čímž definitivně zlomil odpor Severočechů, na konečných 3:0 uzavřel Zmrhal.