ŽK: 59. Žitný, 84. Hora, 88. Jeřábek - 74. Šusnjar.
Diváci: 3421.

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Kučera, Soungole - Hora, Žitný, Rezek (87. Červenka) - Vaněček.

FK Mladá Boleslav

Poláček - Pauschek, Takács, Šušnjar, Křapka - Jánoš - Ladra, Hubínek (46. Přikryl), Valenta (77. Kateřiňák), Mareš (63. Magera) - Komlichenko.

Teplický tým přivítal ve 24. kole HET ligy na domácí půdě Mladou Boleslav. Trenér Daniel Šmejkal nemohl do zápasu vyslat Aloise Hyčku, který v Liberci zvládl odehrát 70 minut i přes dvakrát vykloubené rameno, ale tentokrát už na následky tohoto zranění naskočit nemohl.

První poločas začal stylem nahoru - dolů a střídaly se šance na obou stranách. Tu první měl Jakub Hora, který svou tvrdou ránu poslal jen těsně nad branku. Na druhé straně pak nejprve Valentu vychytal Diviš a následně Šušnjar trefil břevno. V 26. minutě už se tepličtí diváci začali radovat, jenže předčasně, protože Kučera míč před přihrávkou Rezkovi zpracoval v zámezí a branka zkušeného záložníka tak neplatila.

Po změně stran převzali otěže zápasu tepličtí a po hodině hry také přidali své převaze gólové vyjádření, Rezek unikl po pravé straně do protiútoku a benjamínek teplického týmu Patrik Žitný dokázal přetavit jeho přihrávku ve svou třetí branku v pátém startu v nejvyšší soutěži. Navýšit vedení mohl v 74. minutě Jan Krob, jenže jeho tvrdá rána po rozehraném přímém kopu mířila těsně vedle.

V 81. minutě navíc musel pod sprchy bývalý teplický stoper, nyní ve službách Boleslavi, Aleksandar Šušnjar. Jenže i v oslabení dokázali hosté srovnat, po rohovém kopu totiž skóroval Komlichenko. Tepličtí hráči tak doma dokázali udržet svou neporazitelnost, ale s Mladou Boleslaví si připsali pouze bod za remízu 1:1.