23.kolo | 8.4.2017 | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FC Slovan Liberec
3:1

Teplice - Liberec 3:1 (1:0)

8.4.2017 | Redakce

Teplice si užívají výborné formy žlutomodrých fotbalistů. V sobotu večer se na Stínadlech radovaly čtyři tisícovky fanoušků z výhry nad Libercem, díky které se Červenka, Fillo a další „skláři“ opět o něco více přiblížili svým soupeřům na vyšších příčkách tabulky ePojisteni.cz ligy.

Komentář

Slovan přijel do Teplic po středečním pohárovém utkání se Zlínem, únava ale na něm nebyla příliš znát, domácím byl zdatným soupeřem a v první půli měl několik nebezpečných náznaků šancí. Ve druhé půli úvodní pětačtyřicetiminutovky ale kralovali žlutomodří, jejich akce rozbíhal především výborný Fillo. Gólu se mohli diváci dočkat už po hlavičce Ljevakoviće a zaváhání Dúbravky, ale Obročník míč vykopl před brankovou čárou do bezpečí. V první minutě nastavení rozehrál Krob rychle standardku, Fillo po straně utekl liberecké defenzivě, přehodil Dúbravku a míč ještě na čáře do sítě dorazil Červenka.

Pár minut po nástupu do druhého poločasu trefil tyč Bosančič, zahřmělo ale na druhé straně, když na rozdíl dvou branek pro Teplice zvýšil Hora. Nahrával mu Krob, byla to jeho jubilejní desátá asistence na gól této sezóny. Liberec vrátil do hry Mikula, který překonal Grigara, navrátilce mezi tři teplické tyče. Slovan měl poté několik dobrých šancí na vyrovnání, Grigar se zaskvěl výbornými zákroky. Šance hostů na dobrý výsledek potopil ke dnu šest minut před koncem Potočný, červenou kartu dostal za oplácení Šušnjarovi. Vítězství Teplic pojistil v poslední minutě po brejku střídající Vošahlík.

Fotogalerie


Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů