25.kolo | 22.4.2017 | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - MFK Karviná
1:0

Teplice - Karviná 1:0 (1:0)

22.4.2017 | Redakce

Tři body zůstávají opět na Stínadlech! Teplice doma vyhrály i počtvrté za sebou, tentokrát přetlačily před vlastními diváky Karvinou. O výsledku utkání rozhodla už 10. minuta, kdy se hlavičkou trefil Jakub Hora.

Komentář

Zápas 25. kola začali žlutomodří opravdu velmi dobře. Šušnjar zleva odcentroval do „ohně“, kde byl naběhnutý Hora. Míč usměrnil na zadní tyč, Laštůvka byl bez šance. Své díky směřoval k Šušnjarovi, jehož přesný pas byl opravdu ukázkový.

Druhý gól mohl zanedlouho přidat Kučera, jeho pokus pod břevno ale karvinský gólman s námahou vytáhl nad svou branku. I hosté ze severu Moravy dokázali zahrozit, teplická obrana ale byla pozorná, vždy nebezpečí odvrátila.

Ve druhém poločase se k pozorné obraně přidal i brankář Teplic Tomáš Grigar, který vždy velmi dobře zasáhl. Šanci na uklidňující gól na 2:0 prováhal střídající Vaněček, když ze slibné pozice netrefil branku. To se psala 71. minuta. Poté ještě Tepličtí chtěli pokutový kop za zákrok Laštůvky na Horu, píšťalka sudího Marka ale zůstala němá. Ani z dalších situací se gólově nezablýskalo, „skláři“ se tak mohli radovat z těsné, ale zasloužené výhry 1:0.

Fotogalerie


Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů