17.kolo | 18.2.2017 | Na Stínadlech, Teplice
FK Teplice - FC Zbrojovka Brno

Teplice - Brno 1:1 (1:1)

18.2.2017 | Redakce

Série tří domácích porážek v řadě od Brna byla ukončena, přesto jsou žlutomodří smutní. Se Zbrojovkou na úvod jara pouze remizovali 1:1, za Teplice skóroval Fillo, hosté vyrovnali díky nešťastné Vondráškově vlastní brance.

Tepličtí Brno porazili doma naposledy v roce 2012, jejich touha po vítězství byla i proto vysoká. Po dvaceti minutách hry se diváci, kteří přáli „sklářům“, poprvé radovali – Fillo prošel obranou Zbrojovky jako nůž máslem a Melichárek v brance červených neměl šanci – 1:0. Domácí i poté byli aktivnější, druhý gól ale dát nedokázali. Sami naopak inkasovali, když Zavadilův trestný kop Grigar nezkrotil a dobíhající Vondrášek míč nešťastně poslal do vlastní sítě – 1:1.

Zkraje druhé půle daly Teplice druhý gól, na brankové čáře usměrnil míč do brněnské branky Vaněček, stál však v ofsajdu, skóre se neměnilo. Žlutomodří si dokázali vytvářet zajímavé situace, velké šance z nich ale nevytěžili. Brno spoléhalo na organizovanou defenzivu, ale i ono dokázalo být nebezpečné.

V závěru zápasu se hrál otevřený fotbal, oba celky chtěly dát gól, šance byly na obou stranách. Ani jeden tým se ale rozhodující trefy nedočkal, utkání proto skončilo remízou.

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů