22.kolo | 1.4.2017 | Doosan Aréna, Plzeň
FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

Plzeň - Teplice 2:2 (0:0)

1.4.2017 | Redakce

Teplice vezou v 22. kole ePojisteni.cz ligy bod z Plzně, jednoho z největších aspirantů na mistrovský titul. Ještě pět minut před koncem vedly o dvě branky, domácí ale díky drtivému finiši vydolovali alespoň remízu.

Plzenští zahájili velkým tlakem, gólové šance si ale vytvářet nedokázali. Hosté ze severu postupem času vyrovnávali hru a i oni uměli být nebezpeční. Tak například šance Marka Červenky volala po brance, šance měli i Nivaldo nebo Hora. Plzeň působila chvílemi bezradným dojmem, výjimkou nebyla ani přihrávka jejích beků vlastnímu brankáři.

Co se nepovedlo v první půli, povedlo se svěřencům kouče Šmejkala v půli druhé. Po chybě Viktorky při rohovém kopu, jenž vystihla dvojice Krob – Nivadlo, zakončoval přesnou střelou Červenka a Teplice vedly. Domácí hráči se tlačili před Chudého díky standardním situacím, místo vyrovnání ale zvýšil na 2:0 Vošahlík, když využil skvělé příhry Kroba. Plzeň se bleskově vrátila do hry, po faulu Soungleho se totiž kopala penalta, Hořava si s ní věděl rady. Tlak Západočechů vyústil i ve vyrovnávající branku, proti Bakošově střele neměl teplický brankář nárok. Plzeň toužila po vítězném gólu, ale ten už se jim podařit nepodařilo.

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů