FC Viktoria Plzeň
18. kolo, Synot liga,
FC Viktoria Plzeň FK Teplice
1:0 (1:0)

Branky: 5. Kolář. ŽK: 34. Soungole, 66. Kukec. Rozhodčí: Marek - Pilný, Pochylý.

Kozáčik - Matějů, Baránek, Hejda, Limberský - Hořava, Hrošovský - Kopic (77. Petržela), Kolář (90. Vaněk), Kovařík - Ďuriš (69. Krmenčík).

Chudý - Vondrášek, Jeřábek, Tsiskaridze, Krob - Soungole (79. Táborský) - Fillo, Kodeš, Vachoušek, Kukec (83. Gregáň) - Vaněček (66. Kapolongo).

Tepličtí přijeli na půdu Plzně ve druhém jarním kole hned s několika absencemi. Pro zranění nově chyběli Hora s Ljevakovićem a stále také Nivaldo, Potočný a Grigar, k těmto absencím se navíc přidal vykartovaný Lüftner. Trojici Ljevaković, Hora, Lüftner tak nahradili Kodeš, Fillo a Jeřábek.

Teplickému týmu hned od úvodu utkání dělaly problémy plzeňské standardky, už v páté minutě zápasu se po rohu prosadil zblízka Kolář. O šest minut později zlikvidoval nebezpečnou šanci Hejdy po dalším rohu Chudý. Hejda měl i další šanci utkání, tentokrát ve 36. minutě znovu nechal vyniknout Chudého. Žlutomodří se do šancí dostali až v závěru poločasu, nejprve poslal skákavou střelu k tyči Fillo, Kozáčik s problémy vyrazil míč na roh. Ve 43. minutě pak prověřil slovenského brankáře z dálky Vondrášek, i tentokrát však Kozáčik zakročil.

Po změně stran mohla Viktorie své vedení navýšit, ale Hořava opět ztroskotal na výborném Chudém. Na druhé straně vysunul do dobré pozice Filloo Vondráška, jenže ten poslal míč mimo branku. Dobrou šanci měl i v 58. minutě Vaněček, který si vyskočil na centr z pravé strany a prověřil domácího brankáře. Tepličtí tak nedokázali v utkání vyrovnat a Viktorii podlehli těsně 0:1.