Pozn.: V 16. minutě chytil Diviš penaltu.
ŽK: bez ŽK. Rozhodčí: Houdek - Paták J., Podaný. Diváci: 2159.

Rakovan - Vaculík, Tlustý, Buchta, Schumacher - Levin - Fulnek, Dvořák, Urblík (85. Štěpánek), Zoubele (72. Holík) - Ikaunieks (90. Klíma).

Diviš - Hyčka, Čmovš, Král, Rezek - Kučera, Soungole - Trubač (46. Červenka), Hora (84.Haljeta), Vošahlík (75. Diaz) - Vaněček.

Značně zdecimovaný nastoupil teplický tým dnes od 15:00 k ligovému utkání v Jihlavě, trenér Daniel Šmejkal totiž musel postrádat Admira Ljevakovič, který odenesl jeden ze soubojů v zápase s Baníkem zlomeninou v obličeji, Jana Kroba pro čtyři žluté karty a i nadále také zraněné Michala Jeřábka, Tomáše Vondráška a Jana Shejbala. Na postu levého obránce tak musel zaskočit Jan Rezek.

Začátek zápasu byl navíc pro teplické naprosto hrůzostrašný, už ve třetí minutě dostal míč za obranu Fulnek a po kličce Divišovi otevřel skóre. Pak sice žlutomodří měli příležitost po závaru po rohovém kopu, jenže tu nevyužili a naopak domácí po dalším míči za obranu skóroval Ikaunieks, to se psala teprve sedmá minuta zápasu.

A netrvalo dlouho a mohlo být ještě hůř, po čtvrthodině hry fauloval ve vápně Hora a kopal se pokutový kop, ten však skvěle zlikvidoval Diviš. Naopak na druhé straně se penalta kopala 26. minutě a Jakub Hora si s ní poradil na výbornou a vykřesal naději na bodový zisk. Jenže ještě do poločasu bylo všechno jinak, minutu před jeho koncem se totiž přesně umístěnou střelou z hranice vápna trefil Ikaunieks a bylo to opět o dva góly.

Po změně stran poslal trenér Šmejkal na hřiště Marka Červenku, který vystřídal Daniela Trubače. Toho na pravém kraji zálohy nahradil Jakub Hora a žlutomodří tak přešli k rozestavení se dvěma útočníky. Dobrou příležitost měl v 54. minutě Daniel Soungole, jehož střelu z hranice vápna domácí zblokovali. Jenže další šance nepřicházely a šance na jakýkoliv bodový zisk se tak rychle vytrácela. Ligovou premiéru si od 75. minuty připsal Yhojan Diaz, který nastoupil s obličejovou maskou kvůli zlomenému nosu ze soustředění na Kypru. Právě po jeho uvolnění byl faulován na hranici vápna Hora, ale následný přímý kop poslal jen do zdi Kučera. Tepličtí tak podlehli rozjeté Jihlavě 1:3.