ŽK: 34. M. Hašek – 37. Soungole, 39. Žitný, 80. Kučera.
ČK: 85. Kodeš.
Diváci: 3255.

Fryšták – M. Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocić – Reiter (86. Luts), Jindřišek, M. Hašek, Bartek – Mašek (63. Nečas) – Tetteh (90. Kabajev).

Diviš – Hyčka, Ljevaković, Král, Krob – Soungole (75. Kodeš), Kučera – Trubač (70. Díaz), Hora, Žitný (53. Červenka) – Vaněček.

V 21. kole HET ligy oslabené Teplice, jimž znovu chyběli Vondrášek, Rezek, Jeřábek, Shejbal a čerstvě i Vošahlík, nestačily v Praze na Bohemians. Před reprezentační přestávkou Skláři ve Vršovicích prohráli 0:2.

Na začátku zápasu sledovaly tři tisícovky fanoušků ve vršovickém Ďolíčku spíše opatrný fotbal. Až po deseti minutách hry vystřelil nůžkami Klokan Dostál, těsně ale Divišovu branku minul. Tepličtí poprvé zahrozili Vaněčkem, ani jeho hlavička se ale mezi tři tyče nevešla. Hostům dělal největší problémy útočník domácích Tetteh, byl jedním z nejlepších mužů utkání. Ve 29. minutě se zaskvěl brankář Diviš, když z bezprostřední blízkosti vytěsnil na roh Hůlkovu hlavičku.

První půle skončila bez branek, ale hned zkraje druhého poločasu gól padl. Po centru Reitera se tvrdou a umístěnou hlavičkou prosadil Bartek. Teplický kouč Daniel Šmejkal zareagoval na vývoj hry střídáním, na hřiště poslal Červenku a zároveň také přeskupil formace. Právě Červenka mohl srovnat; v 61. minutě nejprve pálil tvrdě Hora, Fryštákem vyraženou střelu ještě hlavou poslal do „ohně“, kde akrobaticky vypálil Červenka. K lítosti žlutomodrých bohužel jen do tyče. Snaha Sklářů o vyrovnání byla neplodná, sedm minut před koncem naopak přidali Klokani pojišťovací gól, po nastřelené tyčce se prosadil Hůlka. Poté ještě viděl červenou kartu střídající Tepličan Kodeš.

Tepličtí v sobotu 31. března hostí na Stínadlech pražskou Spartu. Výkop atraktivního utkání je plánovaný na 18. hodinu.