Report ze zápasu FK Teplice vs. SK DFO Pardubice

6. kolo, I.liga mladších žákyň Čechy,
FK Teplice SK DFO Pardubice
0:7 (0:4)

Ohlasy trenérů

Věděli jsme všichni, že nás čeká první tým tabulky, který ještě neobdržel branku a také nejvíce branek nastřílel. Od začátku soupeř potvrzoval, proč tomu tak je. Pardubice hrály velice organizovaně a jednoduše. Čekaly na naše ztráty a hrozily hlavně po stranách. V prvním poločase jsme měli velké problémy s rozehrávkou a soupeř nás zamknul na naší polovině. Druhý poločas už byl z mého pohledu mnohem lepší. Postupem času se nám více dařilo překonávat ten první obranný blok Pardubic, ale zatím na to neumíme navázat další povedenou přihrávkou nebo kličkou. Každopádně musím říct, že ta oddanost a bojovnost holek je obrovská a i přes porážku 0:7 jsem jim všem v kabině poděkoval.- zhodnotil utkání trenér žákyň Jiří Tyl.