8.kolo | 22.10.2017 | Horní Bříza
SK Horní Bříza - FK Teplice

MU: SK Horní Bříza - FK Teplice

22.10.2017 | Němcová Leona

Ženy B zvítězily už po páté v této sezóně! Tentokrát nedaly šanci předposlednímu týmu Divize A. Znovu si připsaly body za výhru 2:7.

Na půdě soupeřek se prosadila za Teplice 4x Němcová M., 2x Motyčková a Mendlová. Od první minuty bylo utkání neustálené a ani jeden z týmů neměl převahu na balonu. Až po první vstřelené brance hostujících se hra uklidnila a ženy Teplic určovaly tempo hry. Každý poločas obrana udělala hrubku v rozehrávce a dala soupeřkám Břízy šanci skórovat, kterou proměnily. Teplice se i nadále drží za prvním Pavlíkovem, na který ztrácí pouhé dva body.

Následující utkání:
Divize A - 9.kolo
FK Teplice - ČFK Brňany
sobota 28.10.2017 od 11:00 / Rtyně n.B

Ohlasy trenérů

Náš cíl byl jasný, získat body a držet krok s lídrem tabulky. I přes to, že jsme utkání odehrály na umělé trávě, tak to na naší hře nebylo nějak zvlášť poznat. Holky předvedly týmový výkon a utkání jsme s přehledem zvládly. Mladé dívky se každým utkáním více zapojují do gólových akcí a plní suprově svou úlohu v týmu. Máme před sebou poslední utkání podzimu a ráda bych tuto sezónu zakončila vítězstvím a třemi body. - řekla spokojená trenérka B-týmu Denisa Badinková.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež