Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Dukla Praha

7. kolo, Česká fotbalová liga žen,
FK Teplice FK Dukla Praha
3:3 (3:3)

Branky: 7´ Janečková, 11´ Němcová L., 19´ Badinková

Ženám se poprvé nepodařilo zvítězit na stadionu na Stínadlech. Doposud odehrály na stadionu dvě utkání a to se Zlíchovem (2:1) a s Mladou Boleslaví (4:0). Dukle sice dokázaly vstřelit tři branky za pouhých 20 minut, ale díky špatné obranné činnosti také tři branky inkasovaly. Za celý druhý poločas se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit rozhodující gól. Za Teplice se prosadila Janečková, Němcová L. a Badinková.

Ohlasy trenérů

Bohužel už podruhé v řadě se nám nepovedlo naplno bodovat. Tentokrát se, ale jednalo asi o spravedlivou dělbu bodů. Každý z týmů ovládl určitou část utkání. Nám patřila větší část prvního poločasu a závěr zápasu. Už podruhé za sebou jsme nezvládli situaci, kdy si poměrně rychle vybudujeme dvougólový náskok. V této fázi hry nedokážeme diktovat tempo hry a udržet míč delší dobu v držení. Tím umožňujeme soupeři vrátit se zpět do zápasu. V závěru utkání jsme si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, ale i díky výborným zásahům hostující brankařky se nám nepodařilo strhnout vítězství na svoji stranu. - hodnotil utkání s Duklou Igor Delinčák.