Report ze zápasu FC Praha vs. FK Teplice

3:3 (1:2)

Branky: 15´,23´ Němcová, 80´ Lukešová

Boroschová - Müllerová, Mrázová, Havlíková - Vlastníková - Janečková, Němcová L., Čechurová, Motyčková (Friedrichová) - Lukešová, Němcová M.

Ohlasy trenérů

Hlavně naše nízká efektivita v zakončení a zbytečné chyby v obraně zapříčinily první bodovou ztrátu v sezoně. V úvodu utkání jsme se obtížně dostávali do tempa a soupeř nás předčil především v osobních soubojích. Od desáté minuty jsme převzali iniciativu, následující část zápasu jsme ovládli a vytvořili si 2 gólový náskok. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyby a poločas skončil 1:2 v náš prospěch. Ve druhém poločase jsme se prosadili ještě jednou, ale zatím co my jsme se dále potýkali s úspěšností v zakončení, soupeř dokázal potrestat každou naši chybu a pět minut před koncem vyrovnal na konečných 3:3. Do příštích zápasů se budeme muset vyvarovat zbytečných chyb v defenzivě a zapracovat na úspěšnosti střelby. - hodnotí utkání Igor Delinčák.