3.kolo | 16.9.2017 | Dubí, Bystříce
FK Teplice - Fotbalový klub Zlíchov 1914

MU: FK Teplice - FK Zlíchov 1914

18.9.2017 | Němcová Leona

Áčko žen odehrálo 3. kolo české fotbalové ligy žen na domácí půdě. Do Dubí dorazil tým FK Zlíchov 1914.

Ženám se podařilo sedmkrát překonat hostující brankářku a připsat si další důležité tři body. Díky dobré práci obranné řady se soupeřky nedostaly do příležitosti ohrozit branku domácích a za tři soutěžní utkání se Teplice drží na druhé příčce v tabulce se skórem 17:4.

„Do utkání jsme vstoupily aktivně a vytvořily jsme si dost slibných akcí. Do poločasu jsme proměnily pouze dvě a druhý poločas jsme přidaly dalších pět branek. Byl to náročný zápas díky špatnému terénu. Podmínky byly pro oba týmy stejný, ale my jsme se s tím popraly lépe.” - takto viděla sobotní utkání hráčka ve středu pole Martina Čechurová.

Ohlasy trenérů

V utkání, hraném na náročném terénu, jsme měli v celém jeho průběhu jasnou převahu a zaslouženě jsme zvítězili. Hráčky podaly koncentrovaný, odpovědný výkon a soupeřkám, až na jednu standardní situaci, nedovolily žádné nebezpečnější ohrožení naši branky. V prvním poločase jsme si vybudovali slibný dvougólový náskok. Po přestávce se nám ještě lépe dařilo využívat slabších míst v soupeřově obraně a náskok jsme navýšili až na konečný sedmibrankový rozdíl. Jsme hlavně spokojeni s udrženým čistým kontem a přetrvávající střeleckou formou Michaely Němcové. - řekl spokojený trenér ženského áčka, Igor Delinčák.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež