Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Slavia Praha

Branky FKT: 6. Hural, 32. Sejk, 70. Gedeon

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk (60. Kosinský) – Kozák (36. Fakin), Kovalčík (60. Kibal), Klepáček, Leder (67. Kolárik) – Gedeon – Lukáš, Hural – Cajthaml (36. Orgoň), Sejk (53. Janda), Sinu (65. M. Vachoušek).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Utkání velmi dobré úrovně na těžkém terénu, které se přičiněním obou týmů muselo líbit, bylo dramatické až do samotného konce. V 1. poločasu byly v naší hře momenty, kdy jsme nehráli podle mých představ. I přes dva dosažené góly jsme vyprodukovali řadu nepřesností a špatně řešili situace hlavně v přechodové fázi. V přestávce jsem musel hráčům domluvit, ukázat chyby a povzbudit je. Ve 2. poločasu byl k vidění fotbal nahoru dolů a oba týmy si vypracovaly několik dobrých příležitostí, ale vyrovnávací branky dosáhli hosté. Utkání směřovalo k remíze, jenže v poslední minutě jsme ze standardní situace vstřelili znovu rozdílový gól a zápas rozhodli ve svůj prospěch.“