Report ze zápasu FK Teplice vs. TJ ABC Braník

Branky: 75´ Vlastníková

Team logo

FK Teplice

Boroschová - Nezbedová (63´Václavíková), Růžičková, Müllerová, Drátovníková (67´Varunkiv) - Janečková, Havlíková, Němcová, Motyčková - Zvolenská (82´ Vlčková)

Komentář k zápasu

Ženy zaspaly začátek utkání, kdy od 6 minuty prohrávaly 0:1. V poslední patnáctiminutovce utkání se prosadila kapitánka týmu a vyrovnala utkání na konečný stav 1:1.

Ohlasy trenérů

„Ihned od začátku zápasu bylo vidět, že soupeř si přijel pro tři body. Soupeřky výborně kombinovaly a dostávaly se do šancí, ale dokázaly využít jen jednu šanci, kterou bohužel jsme jim darovali sami. Teplická děvčata měla až moc velký respekt ze soupeřek a jen sporadicky jsme se dostávali do šancí, které se daly využít ke vstřelení branky. Až ke konci zápasu se nám povedlo vyrovnat na 1:1 gólem Vlastníkové. Proto nemohu být spokojený z naší hrou, ale jenom s bojovností děvčat.” – říká Robert Borosch, trenér Teplických žen.