Report ze zápasu Bohemians Praha 1905 vs. FK Teplice

Branky: 86´ Němcová

Team logo

FK Teplice

Boroschová - Nezbedová, Růžičková, Zieglerová - Müllerová, Vlastníková - Janečková, Němcová, Havlíková, Motyčková(90´Rosová) - Zvolenská(88´Varunkiv)

Ohlasy trenérů

„První mistrovský zápas byl pro nás velmi důležitý. Hrálo se o šest bodů, proto jsem rád, že se nám povedlo vyhrát proti prvnímu v tabulce. Utkání bylo dost náročné pro naše děvčata a hlavně v první půli jsme byli pod velkým tlakem soupeřek. Ale naše obrana fungovala perfektně, a co prošlo tak chytila brankařka. I dívky si vypracovaly šance asi ta největší šance skončila na tyči. Druhá půle už byla vyrovnanější a utkání se spíše hrálo od vápna k vápnu, až od 75 minuty dívky vycítily, že soupeřkám dochází síly a snažily si odvézt všechny body domů. Ke konci zápasu se povedlo v 86 minutě utéct po pravé straně Vlastníkové, kterou stoperka Bohemians v pokutovém území fauloval. Rozhodčí neváhal a nařídil penaltu, kterou Němcová proměnila s přehledem. Posledních pár minut zápasu si děvčata už pohlídala.“ – hodnotí první jarní utkání trenér Teplice, Robert Borosch.