Report ze zápasu FK Teplice vs. FC Sporting Mladá Boleslav

FK Teplice FC Sporting Mladá Boleslav
4:2 (2:0)

Statistiky

Branky: 24´ Janečková Lucie, 29´ Němcová Leona, 69´ Macková Kristina, 80´ Němcová Leona (pen.)

Team logo

FK Teplice

Boroschová - Nezbedová (Václavíková), Müllerová, Kunertová - Havlíková, Vlastníková - Janečková, Čechurová, Motyčková (Varunkiv) - Němcová (Rosová), Vlčková (Macková)

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

„Tentokrát nebudu chválit i když jsme vyhráli. První poločas byl z naší strany docela dobrý, až na finální přihrávky, ale dostali jsme se do dvougólového vedení. Druhý poločas byl špatný, neudrželi jsme balón, přestali běhat a zbytečné jsme si to komplikovali. Soupeřky snížily na 1:2 z penalty, až v polovině druhého poločasu jsme po chybě Boleslavské brankařky dali gól, kdy chtěla odkopnout balón a trefila nohu naší útočnice. Děvčata se zklidnila a po následující proměněné penaltě jsme utkání dovedli do páté vítězné série.” - hodnotí trenér Robert Borosch.