Report ze zápasu FK Teplice vs. Fotbalový klub Zlíchov 1914

2:1 (1:0)

Branky: 17´ Vlastníková, 90´ Čechurová

Boroschová - Nezbedová, Müllerová, Václavíková - Vlastníková, Havlíková - Janečková, Němcová, Čechurová, Motyčková - Macková (Bolfíková)

Ohlasy trenérů

„Co více si přát, hrát na hlavním stadionu, porazit prvního a mít skvělé fanoušky, kteří nám celou dobu fandili. Touto cestou bych jim rád poděkoval, ale zpátky k hodnocení. Začátek zápasu byl dost opatrný z obou stran, děvčata měla ze soupeře respekt a tak jsme nechtěli bezhlavě útočit, ale hlavně dobře bránit což se nám dařilo. V 17 minutě se nám povedla akce po pravé straně jsme dali míč do vápna kde soupeřky ještě míč vykoply míč zachytila na vápně Vlastníková, která se kličkou uvolnila a otevřela skóre, které vydrželo až do poločasu. Druhý poločas se soupeřky do nás pěkně zakously a snažily se o vyrovnání, ale stále jsme odolávaly. Ke konci zápasu hrál soupeř na dva obránce a tak jsme se dostávaly do úniků, ale opět nás zradilo zakončení, až v 90 minutě se povedlo skórovat Čechurové. Soupeři se ještě podařilo snížit v 91 minutě na 2:1.” - hodnotí utkání trenér A-týmu Robert Borosch.