Report ze zápasu FK Teplice vs. FC Hradec Králové

6. kolo, Liga žáků U15,
FK Teplice FC Hradec Králové
3:2 (1:0)

Branky: 35. Klepáček, 44. Janda, 52. Leder – 40. Hájek, 66. Kozel.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk (57. Kosinský) – Kozák, Kovalčík, Klepáček, Leder – Fakin, Sinu – Kibal (42. Křivohlavý) – Orgoň, Janda, Cajthaml (47. Hadinec)

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Čekal jsem, že to pro nás bude těžké utkání, což se potvrdilo. My jsme ale předvedli dobrý výkon, a i když jsme v samotném zápase nebyli lepším mužstvem, vstřelili jsme tři branky a zaslouženě zvítězili. V 1. poločasu byl k vidění vyrovnaný duel s minimem brankových příležitostí na obou stranách. Nám se však povedlo v samotném konci skórovat po rohovém kopu. Hned na začátku poločasu jsme díky naší nekoncentrovanosti hostům dovolili srovnat z pokutového kopu, ale o několik minut později jsme znovu vedli po pěkné kombinační akci. V této fázi utkání jsme byli lepší a výsledkem byl třetí gól v hradecké síti po krásné individuální akci Ledera. Hostům se podařilo střetnutí zdramatizovat chvilku před koncem kontaktní brankou, ale víc už jsme soupeři nedovolili.“